Donos #10 – #14
To chyba odpowiednia pora, aby wspomnieć o patronach, którzy sprawują medialną pieczę nad moim debiutem powieściowym.
Jako pierwszych przestawiam najbliższy memu sercu, lokalny portal informacyjny Portal Lubliniec.Info
U nich przed kilkoma dniami pojawił się całkiem obszerny news zdradzający nieco szczegółów o „Czasie pokuty” jak i samym autorze.

Drugim z zacnych patronów jest Book Reviews by Anita.
Zacznę od tego, że wieść o objęciu patronatem medialnym „Czasu pokuty” przez Book Reviews przyprawiła mnie o szybsze bicie serca.
Anita, fanatyczka czerwonej szminki i Harrego Pottera, jest autorką vloga i bloga, na których w sposób totalnie przebojowy recenzuje tony książek. Jest osobą wyjątkowo energetyczną, przebojową i niesamowitą, a przy jej video-recenzjach nie sposób nie zatrzymać się na dłuższej. Wejdźcie na jej kanał na YouTube, wtedy zrozumiecie, o czym mówię

Wielki Buk – blog literacki to kolejny z patronów, który uwierzył w „Czas Pokuty”. Obejmując patronatem medialnym mój debiut powieściowy, Olga Kowalska, założycielka Wielkiego Buka, umocniła mnie w wierze, że powieść, która już za kilka dni trafi do księgarń (i do Was, mam nadzieję 🙂 ) jest godna polecenia i warta poznania.
Zerknijcie na jej kanał na YouTube, znajdziecie tam ogrom książkowych recenzji, którym pazura i wyjątkowości dodaje przebojowość przesympatycznej Olgi!

Przedostatnim już patronem powieści „Czas pokuty” jest blog krytycznoliteracki Krytycznym okiem. Jarosław Czechowicz, autor bloga, jest uznanym i szanowanym recenzentem, któremu zaufały polskie wydawnictwa. Czyta nawet 160 książek rocznie, a na jego blogu zamieszczonych jest ponad 1400 recenzji. Co ciekawe w tym wszystkim znajduje jeszcze czas na pisanie. W kwietniu zadebiutuje powieścią „Toksyczność”.

Ostatnim już patronem – dla mnie równie jednak ważnym jak dotychczas wspomniani – jest portal Granice.pl, których podstawową misją jest łączenie miłośników dobrej książki. Na ich stronie znajdziecie wiele informacji kulturalnych oraz recenzji najnowszych pozycji książkowych. Granice.pl są także organizatorem prestiżowych i cieszących się ogromnym zainteresowaniem plebiscytów, w tym na Najlepszą książkę na wiosnę / lato / jesień / zimę oraz na Książkę roku. Dodam tylko że za rok 2018 – właśnie w plebiscycie na Książkę roku – nagrodę internautów w kategorii proza polska przyznano książce „Drzazgi” Joanny Bartoń, wydanej przez Wydawnictwo JanKa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Facebook
Archiwalne wpisy