Rozpoczął się bardzo ważny dla mnie plebiscyt o „Złotego Kościeja”, gdzie wśród nominowanych w kategorii HORROR ROKU 2021 znalazł się mój „Eksperyment”.

I teraz zwracam się z wielką prośbą do Was… Jeśli uważacie, że moja powieść zasłużyła na wyróżnienie, to zachęcam do zagłosowania na nią w plebiscycie portalu Kostnicy.

Aby zagłosować wystarczy tylko wysłać maila o tytule ZŁOTY KOŚCIEJ 2021 na adres zk@kostnica.com.pl
W treści wiadomości wpisać:
HORROR ROKU 2021 – Eksperyment

Wśród głosujących rozlosowane zostaną wspaniałe zestawy książkowe, ale najważniejsze i tak jest to, że każdy oddany na „Eksperyment” głos będzie odebrany przeze mnie jako wyraz Waszej sympatii do tego, co robię i ogromny kopniak motywacji. Za co będę Wam niewymownie wdzięczny.

Ściskam mocno!
Grzegorz

PS. Dlaczego „Kościej” jest tak bliski mojemu sercu? A no dlatego, że portal Kostnica (organizator plebiscytu) był pierwszym serwisem, na którym opublikowano moje dziewicze opowiadanie. To właśnie Kostnica sprawiła, że zacząłem myśleć poważnie o swojej twórczości… ktoś chciał to opublikować, a to dla debiutanta było jak złapać Pana Boga za nogi.
PPS. Głosować można oczywiście w każdej kategorii, w tym na Wydawcę roku, a tu z całego serca polecam Waszej uwadze Wydawnictwo Vesper! Z wszystkimi nominacjami zapoznacie się na stronie kostnica.com.pl
Zdrowia!
GK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Facebook

Archiwalne wpisy