Dzieje się! Oj, dzieje!

Kochani, mam niewymowną przyjemność zaprosić Was na spotkanie promocyjne w związku z niedawną premierą mojej drugiej powieści zatytułowanej „Eksperyment”. Odbędzie się ono 26 czerwca w ramach „Powitania lata” – kilkugodzinnej imprezy organizowanej przez lubliniecką Lubitekę, do udziału w której mocno zachęcam. Niemniej samo spotkanie z moją skromną osobą zaplanowane jest na godzinę 16:00 i będzie miało miejsce na tarasie Lubiteki (Lubliniec, ul. Sportowa 3).

Wydarzenie to ma dla mnie ogromne znaczenie z przynajmniej dwóch powodów. Przede wszystkim będzie to pierwsze popandemiczne spotkanie z Czytelnikami (a już tak dobrze mi szło na spotkaniach online 🙂 ), a ponadto przed dwoma laty, właśnie w czerwcu i właśnie w Lubitece odbyła się promocja mojej debiutanckiej powieści „Czas pokuty”, które to spotkanie na zawsze zostanie w moim sercu.

Zapraszam zatem całą mocą!

Przynieście swoje egzemplarze „Eksperymentu” i „Czasu pokuty”, z przyjemnością złożę w nich stosowną sygnaturkę lub wpisze sympatyczną dedykację. Jeśli jednak nie macie swoich książek, to nic straconego, ponieważ podczas spotkania będzie okazja kupić obydwa tytuły w atrakcyjnych cenach.

A zatem już w skrócie:
♦Cel – Spotkanie autorskie z moją skromną osobą i promocja książki „EKSPERYMENT”
Czas – 26 czerwca (sobota) o godz. 16.00
Miejsce – taras Lubiteki (Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu)

Będzie mi bardzo miło zobaczyć się z Wami! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Facebook

Archiwalne wpisy