Stało się! Kochani, to naprawdę się wydarzyło!
Nastał tak długo wyczekiwany dla mnie (i mocno wierzę w to, że także nieco i dla Was) dzień. 26 maja 2021 roku, dzień, na który przypada premiera mojej powieści „Eksperyment”. I to nie byle jaka premiera, bo pod szyldem Wydawnictwa Vesper, z którym wydać książkę było jednym z moich największych marzeń literackich. Dzisiejszy dzień jest dowodem na to, że warto wierzyć, warto mieć marzenia i wytrwale dążyć do ich realizacji.
W powstanie tej historii włożyłem dobrych kilka lat życia i całą swoją miłość do literatury grozy, do każdej formy, z jaką się zetknąłem, odkąd wessała mnie, bezbronnego i nieświadomego tego, jak bardzo stanie się dla mnie ważna.

W ostatnich dniach pojawiło się kilka przedpremierowych recenzji, które nie pozostawiają złudzeń i utwierdzają mnie w przekonaniu, że „Eksperyment” się Wam podoba. A dla pisarza nie ma rzeczy cenniejszej, niż zadowolony Czytelnik – o czym nomen omen jest też ta powieść 😉
Mógłbym tak pisać i pisać o mojej miłości do literackiego horroru, której materialnym efektem stał się „Eksperyment”, ale to wycieka, wręcz kipi z każdej strony powieści i właśnie do sięgnięcia po nią chciałbym dziś Was zachęcić. Dotychczas książkę można było zakupić tylko w przedsprzedaży (z autografem) na stronie Wydawnictwa Vesper, od dziś możecie ją kupić w każdej księgarni stacjonarnej i internetowej.
Pozwólcie się namówić i złapcie za „Eksperyment”, bo włożyłem w tę powieść całe serducho i bardzo wierzę w to, że się nie zawiedziecie.
Bądźcie zdrowi, Kochani, i niech Wam się dobrze czyta.
Grzegorz
PS. Tę stertę książek, którą widzicie na zdjęciu, przysłało mi wczoraj Wydawnictwo do podpisania, bo takim szturmem uderzyliście na ich sklep, że rozbiliście bank i do dnia premiery wykupiliście cały nakład, który przed tygodniem został przeze mnie podpisany. I za to właśnie, jak wielkim mandatem zaufania mnie obdarzyliście, chciałbym Wam z całej mocy podziękować. Zatem DZIĘKUJĘ❗️ I nie ukrywam, że byłoby dla mnie ogromnym wyróżnieniem, gdybym mógł z każdym z Was uścisnąć sobie dłoń. Tego dziś sobie życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Facebook

Archiwalne wpisy