Donos #6
Podobno jedyną stałą w życiu człowieka są zmiany, a zatem…

Oto i ona, zupełnie nowa okładka do mojej powieści „Eksperyment”, która ma duże szanse trafić do księgarń wraz z pierwszymi wiosennymi roztopami. Pragnę mocno wierzyć, że podoba się ona Wam przynajmniej tak mocno, jak mi.

„Eksperyment” od samego początku zaskakuje tak samo Was, jak i mnie osobiście. Pierwsze, najpiękniejsze zaskoczenie to oczywiście fakt, że jego wydania podejmuje się Wydawnictwo, w którym wydać swoją powieść, to jak urodzić się w czepku. Następnie przeniesienie premiery książki z jesieni 2020 na początek 2021, a teraz jeszcze zmiana szaty graficznej. Pozostaje wierzyć, że kolejnym miłym zaskoczeniem będzie Wasz dobry i liczny odbiór przedstawionej w niej historii, ale na to musimy jeszcze poczekać.

Wierzę mocno, że w tym wszystkim tkwi jakiś ukryty cel, że nic nie dzieje się bez powodu. I tak jak wybaczyliście mi fakt że „Eksperymentem” nie będziecie się zaczytywać do choinki, tak z większym zainteresowaniem spojrzycie na książkę w jej nowej oprawie. Przyznam osobiście, że jestem oczarowany nową okładką. I choć zarzekałem się, że poprzednia jest świetna i mocno oddaje ducha powieści – i nadal tak uważam – a co więcej, że nie będę chciał jej zmieniać, to praca Dawida Boldysa z Shred Perspectives Works już na etapie propozycji sprawiła, że dreszcz ekscytacji przebiegł mi po plecach, a każda kolejna kosmetyczna zmiana tylko upewniała mnie w przekonaniu, że nie ma wyjścia i książkę należy odziać w nowe ubranko. Lecz sama myśl o tym, aby oprawę zmienić, wyniknęła najbardziej z pewnych planów, jakie dotychczas trzymaliśmy w tajemnicy, a których dyskretny wyciek pojawił się dziś na profilu Wydawnictwa Vesper, a mianowicie: „Wszystko to ma związek z naszymi dalszymi planami wydawniczymi i, chociaż nie chcemy zdradzać zbyt dużo, możliwą serią książek naszego Autora, którą łączyć będzie jeden bohater i wspólna koncepcja artystyczna.”
No i co Wy na to?

Dajcie proszę znać, jak Wasze wrażenia.
Ściskam mocno!
Grzegorz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Facebook

Archiwalne wpisy