Donos #4
Oto jesienne zapowiedzi Wydawnictwa Vesper. Planowo wśród tych fantastycznych okładek znaleźć miała się także grafika z „Eksperymentem” – jak jednak widzicie, nie ma jej :(. Dlaczego? zapytacie. Śpieszę z wyjaśnieniem.
Otóż o sprawie zdążyło już poinformować Wydawnictwo Vesper na swoim profilu takimi słowy: „Na przyszły rok przesunęliśmy „Eksperyment” Grzegorza Kopca, tu też niestety zabrakło nam czasu. Zapewniamy jednak, że książka jest absolutnie fenomenalna i warto na nią poczekać”.
Główna przyczyna to jak nie trudno zgadnąć pandemia i związane z nią ograniczone moce przerobowe, w dodatku doszyły urlopy i niespodziewane kontuzje w zespole. To jednak tylko część prawdy, gdyż na opóźnienie wpłynęła jeszcze jedna bardzo ważna kwestia, która ujawniła się dopiero przy drugiej redakcji, a której nie mogliśmy tak po prostu nie wykorzystać. O czym mowa? To niech pozostanie jeszcze przez jakiś czas w tajemnicy, ale wierzę, że dla wielu z Was informacja ta, gdy wyjdzie już na światło dzienne, okaże się fantastyczną niespodzianką :). Niemniej w imieniu własnym i Wydawcy przepraszam za obsuwę i błagam o cierpliwość.
Celujemy zatem na początek roku 2021, tym samym pozostaje nam dać wiarę w powiedzenie, że wyczekiwana przyjemność smakuje lepiej. W tym momencie mogę znów zapewnić, że ze swojej strony dołożyłem wszelkich starań, aby „Eksperyment” był doznaniem, które na długo pozostanie w Waszych głowach i sercach.
To jak, mogę liczyć na to, że jeszcze chwilę poczekacie? 😉 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Facebook

Archiwalne wpisy