Donos #3
W ostatnim czasie znacznie mniej się udzielałem (kto wie czy nie z korzyścią dla Was), ale minione dziewięć tygodni było czasem „morderczych” prac redakcyjnych nad „Eksperymentem”. Wraz z Wydawnictwem Vesper szlifowaliśmy tekst, wyłapując najdrobniejsze niedociągnięcia i niuanse, które wnikliwemu Czytelnikowi z pewnością by nie umknęły. A uwierzcie, że nikomu, tak mocno, jak mi teraz, nie zależy na tym, abyście dostali powieść dopracowaną w każdym szczególe. A po tym, co zostało już zrobione podczas tych merytorycznych poprawek, wierzę, że udało się osiągnąć plan w 100%.
„Eksperyment” wędruje teraz do redakcji zewnętrznej, która być może wyłapie jeszcze jakieś mikro-kwestie, którym należałoby się przyjrzeć, ale mam mocne przeczucie, że to zbyteczna obawa, bo przedyskutowaliśmy podczas wewnętrznej redakcji każdy rozdział, każda scenę, a kto wie czy nie każdy nawet akapit.

Tymczasem załączam Wam grafikę z tablicą korkową, która towarzyszyła mi od początku pracy nad powieścią i wraz z powstawaniem kolejnych jej scen rozrastała się, by dziś sprawiać wrażenie nieczytelnej – lecz dla mnie jest przejrzysta niczym górski strumień :). A taka stanie się i dla Was, gdy pozwolicie się poddać „Eksperymentowi”, na który składa się mnogość bohaterów i zróżnicowanych charakterów, mnogość wątków i miejsc akcji, w końcu – co widać – mnogość zależności, które prowadzą do wielkiego finału.
Mocno chcę wierzyć w to, że bardzo czekacie na tę powieść <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Facebook

Archiwalne wpisy